Ozon Dezenfeksiyon Kabinlerinin

Teknik Özellikleri

grassy-service
Güç Tüketimi: 2500 watt, nem İçin: 600W x 2 adet için 1200 watt ve Çalışma Gerilimi: 220VAC /50 hz’dır. Ayrıca güç elemanlarının su soğutması ve su koruma modu bulunmaktadır.

Güç Tüketimi

grassy-service
1 adet kızılötesi sensörü ve 1 adet TV monitörü bulunmaktadır. Dokunmatik düğme ile kızılötesi sensör sistemi kontrol edilebilmektedir.

Sensör Özellikleri

grassy-service
Ozon üretim zaman aralığı (programlı) olup, ozon jeneratörü üretimi için 500W kullanılmaktadır. 1 adet Ozon: Hava için 5gr / saat / %3.33 wt O3 ve 1 adet Ozon: su için 5 gr / saat bulunmaktadır.

Ozon Üretimi

grassy-service
Güç elemanlarının su soğutması ve su koruma modu bulunmakta olup, Acil Durum butonu sayesinde olası durumlar için güvenlik önlemi alınmıştır. Ayrıca 2 adet İmdat Butonu Vakum SİS vardır.

Güvenlik Önlemleri

grassy-service
1 adet Distile su Filtre sistemi, 1 adet 50 litrelik su haznesi ve 2 Adet İmdat Butonu Vakum SİS bulunmaktadır. Ayrıca tank su seviyesinin otomatik kontrolü yapılmaktadır.

Su Sistemi

grassy-service
1 adet OZON reaktör, 1 adet Armatür, 1 adet Paslanmaz tutamak, 2 adet LED (KIRMIZI ve YEŞİL), 6 Adet Mıknatıslı PVC Kapı ve 4 Adet Tekerlek bulunmaktadır.

Diğer Özellikler

Ozon Dezenfeksiyon Kabinleri Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Ozon, en etkili doğal dezenfektanlardan biridir, yüksek oksitleme kapasitesi ile bakteri ve virüslerin kimyasal yapısını bozarak yok eder. İşlevini yerine getirdikten sonra oksijen molekülüne dönüşür. Zararlı bir yan atık oluşturmaz.

Ozon üç oksijen atomundan oluşmuş bir moleküldür, soluk mavi rengi vardır ve düşük yoğunluklarda bile keskin kokusuyla bilinir. Ozon şu ana kadar bulunmuş en iyi oksitleyici maddelerinden biridir. Ozonun bu özelliği onu dünyadaki en iyi dezenfektanlarından yapmaktadır.

Diğer oksidanlar gibi depolama sorunu ve risk oluşturmaz. Hiçbir hammaddeye ihtiyaç duyulmadan sadece elektrik enerjisi ve hava kullanılarak yerinde üretilip yerinde tüketilir.

Diğer oksidanlar gibi depolama sorunu ve risk oluşturmaz. Hiçbir hammaddeye ihtiyaç duyulmadan sadece elektrik enerjisi ve hava kullanılarak yerinde üretilip yerinde tüketilir. Ozon dezenfektanının etkili olmadığı herhangi bir patojen yoktur!

Ürünümüz insan hareketine duyarlıdır ve herhangi bir ek kimyasal kullanılmadığından tamamen otomatiktir. Operatöre ihtiyaç duyulmaz.

Gönder
Bizimle iletişime geçin!
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?