Hakkımızda

Ozon Kabinleri olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve tasarımlar ile İzmir’deki fabrikamızda ISO – CE – OHSAS belgeleri ile üretimler yapmaktayız. Türkiye başta olmak üzere yurtdışında da Viya Toys, adından söz ettirerek başarılı faaliyetlere imza atmıştır. Kurumsal altyapısını her geçen gün büyüten bizler, Türkiye’de ilk defa oyun park alanı işletme ve mini lunapark 3D boyutlu tasarımlarıyla sektöründe öncü firma olmayı başarmış, halen dinamik mühendis ve mimar kadrosuyla büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.

Piyasada öncü bir firma olarak Viya Toys unvanıyla Soft Play Oyun Alanları, Dış Mekan Oyun Parkları, Trambolin, Top Havuzu Dış Mekan Fitness Spor Aletleri, Lunapark Oyuncakları ve size özel çeşitli projeler ile çalışıyoruz.

Sizlere kalite ve konfor güvencesini bir arada sunuyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim sloganımızla özel istekleriniz doğrultusunda yapılacak tasarımlar yönünden her türlü projeyi gerçekleştirebilecek ekibimizle her zaman hizmetinizde olacağız.

Ozon Kabinleri bir Viya Çelik Mühendislik AŞ markasıdır.

Kurumsal Belgeler

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya kalitesinde mühendislik, satış ve kurulum hizmetleri sunarak; çevreye ve insan sağlığına zararsız, kalitesi yüksek, kurulumu kolay ve ekonomik düzeyde ozon dezenfeksiyon kabinleri temin etmek.

VİZYONUMUZ

Şekil, ölçü, kapasite ve kurulum limitlerini en aza indirgeyen, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir tasarımları ile ozonlu dezenfeksiyon sektöründe lider bir firma olmak.

AVANTAJLARIMIZ

• YERLİ TASARIM VE MÜHENDİSLİK

• YERLİ ÜRETİM

• MODÜLER MODERN TASARIM

• KOLAY VE HIZLI KURULUM

• DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ

Gönder
Bizimle iletişime geçin!
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?